par mums

nelaime

HK InFortune Electronics Co., Ltd ir neatkarīgs elektronisko komponentu izplatītājs, mūsu mērķis ir nodrošināt klientus ar elektroniskiem komponentiem un atbalsta pakalpojumus. dibināta 2000. gadā, mums ir loģistikas noliktavas Honkongā un Šendženē, Ķīnā.

nelaime

HK InFortune Electronics Co., Ltd ir ieguvis ISO9001:2015 starptautiskā kvalitātes standarta sertifikātu, mēs ievērojam principu "kvalitāte vispirms, klients vispirms" un profesionālu tehnisko atbalstu, un ir liels pagodinājums, ka esam daudzu pazīstamu elektronikas ražotāju un sarakstā iekļauto grupu tuvs partneris. .

mums ir augstas kvalitātes elites komanda, un mūsu bizness aptver vairāk nekā 20 valstis visos pasaules reģionos. mēs apkalpojam pasaules elektronikas ražotājus un izplatītājus, un esam koncentrējušies uz OEM, EMS un CEM pakalpojumiem. HK InFortune Electronics Co., Ltd pastāvīgi uzlabojas, lai iegūtu klientu uzticību, mēs pievēršam īpašu uzmanību jūsu prasībām. Mūsu produkti tiek izmantoti rūpnieciskajā automatizācijā, automobiļu elektronikā, medicīnā un komunikācijās, informācijas tehnoloģijās, jaunajā enerģētikā un citās jomās. mēs ceram kļūt par jūsu labāko partneri komponentu izplatīšanā!

Tops